Hydrominum, tabletki, 30 szt.

Hydrominum suplement diety zawiera składniki wspomagające naturalną eliminację wody z organizmu wraz z zawartymi w niej zbędnymi produktami przemiany materii (toksynami), wpływając korzystnie na proces redukcji i kontroli masy dała. Dodatkowo składniki preparatu ułatwiają zwalczanie cellulitu, wspierają oczyszczenie i naturalną detoksykację organizmu.

Zastosowanie: suplementacja codziennej diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie: 1 tabletka na dobę.

Składniki (stara wersja): celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

1 tabletka zawiera: ekstrakt z owocu opuncji figowej 100mg, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 70mg, wyciąg z pokrzywy zwyczajnej 150mg, wyciąg z zielonej herbaty 100mg, wyciąg z nasion winogron 80mg.

Składniki (nowa wersja): celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z owocu opuncji figowej, wyciąg z nasion winogron, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ziela nawłoci, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca),wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

1 tabletka zawiera: ekstrakt z owocu opuncji figowej 100mg, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego 70mg, wyciąg z pokrzywy zwyczajnej 150mg, wyciąg z zielonej herbaty 100mg, wyciąg z nasion winogron 80mg, wyciąg z ziela nawłoci 30mg.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
Produkt zawiera wosk pszczeli.

Producent:
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Nastąpiła zmiana składu produktu. Do wyczerpania zapasów będą wydawane produkty ze starym składem.

HYDROMINUM – UWOLNIJ WODĘ I TOKSYNY Z ORGANIZMU
Przedstawiamy suplement diety do codziennego stosowania o właściwościach antycellulitowych, odchudzających, detoksykacyjnych. Naturalnymi sposobami eliminując wodę i toksyny z organizmu, korzystnie wpływasz na masę ciała i samopoczucie. Koniec z poczuciem nabrzmiałego organizmu!

KOMPOZYCJA WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH DLA CIEBIE
Hydrominum to mieszanka ekstraktów z opuncji figowej, pokrzywy, korzeni mniszka lekarskiego i zielonej herbaty. Dzięki codziennej suplementacji, ureguluje poziom wody w organizmie i wyeliminuje problem nabrzmiałych palców czy stóp. Świetnie sprawdza się zarówno przypadku niedoboru wody, jak i jej nadmiaru: nieodpowiedniej diety bogatej w sól, przy zachwianiu równowagi hormonalnej, niezdrowym stylu życia czy stosowaniu środków antykoncepcyjnych. Uzupełnienie diety w powyższe substancje działa oczyszczająco, pomaga kontrolować masę ciała i zachować dobre samopoczucie.

HYDROMINUM
Nadmiar wody w organizmie to problem, który dotyczy głównie kobiet. Obrzęki nóg, palców, uczucie ciężkości i dyskomfortu mogą być wywołane właśnie zatrzymywaniem wody w organizmie. Przyczyn tego typu dolegliwości jest wiele. Mogą być one wywołane niewłaściwą dietą, bogatą w sól, stylem życia, w którym jest zbyt mało aktywności ruchowej, a za dużo stresu. Ponadto u kobiet problem gromadzenia się wody w organizmie pojawia się przed cyklem miesiączkowym i w jego trakcie, a także podczas stosowania antykoncepcji i hormonów. Problem nasila się, jeśli przebywamy w pomieszczeniach o gorącym i suchym powietrzu oraz latem, kiedy temperatura jest bardzo wysoka. Pomocny w takich dolegliwościach jest suplement diety Hydrominum. Naturalna eliminacja nagromadzonej w organizmie wody przyspiesza również wydalanie toksyn. Hydrominum poprawia gospodarkę wodną organizmu, eliminując uczucie nabrzmienia i opuchnięcia.

Działanie suplementu diety Hydrominum
Hydrominum zawiera naturalne składniki, których działanie pomaga wyeliminować nadmiar wody z organizmu, a także przyspiesza detoksykację, odchudzanie i wspomaga walkę z cellulitem. Usuwanie wody z organizmu jest skuteczne przy zastosowaniu Hydrominum, ponieważ preparat zawiera wyciąg z ziela nawłoci, mniszka lekarskiego i pokrzywę. Połączenie tych aktywnych składników dodatkowo przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, a pokrzywa dodaje energii i wspomaga metabolizm tłuszczów w organizmie.

Ponadto Hydrominum zawiera wyciąg z winogron, który z dużą skutecznością wspiera usuwanie cellulitu wodnego (powstaje on w wyniku zaburzeń krążenia krwi i limfy w tkankach, co prowadzi do wypełniania komórek skóry płynem, który jest widoczny w postaci cellulitu) i proces utraty wagi.

Hydrominum jest pomocne także w odchudzaniu, między innymi dlatego, że zawiera opuncję figową i zieloną herbatę. Pierwsza wspiera proces spalania tkanki tłuszczowej i ogranicza apetyt, a druga ‒ jest silnym antyoksydantem, który skutecznie chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

KIEDY STOSOWAĆ HYDROMINUM?
Hydrominum jest szczególnie polecane kobietom, które borykają się z problemem nadmiaru wody w organizmie, powstałym w wyniku stosowania antykoncepcji hormonalnej lub z zaburzeniami hormonalnymi, a także u kobiet, które rzadko podejmują aktywność fizyczną i mają niezdrowe nawyki żywieniowe. Jest przeznaczony do wspomagania usuwania toksyn z organizmu, wspomagania odchudzania, a także do usunięcia cellulitu wodnego.

*Disclaimer:
Informacje zawarte na tej stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i w żaden sposób nie zastępują opinii ekspertów. Efekt może być różny w zależności od specyfiki organizmu. Przed użyciem prosimy skonsultować się z ekspertem.